Шукати в цьому блозі

Уроки безпеки
Картинки по запросу "як вберегтися від коронавірусу"

Мийте руки та дезінфікуйте поверхні

Коронавірус живе на поверхнях не більше трьох годин. Тому варто дезінфікувати всі поверхні. Прості дезінфекційні засоби можуть вбити вірус, унеможливлюючи зараження людей.  Особливу увагу варто приділити гігієні рук. Окрім коронавірусу, чисті руки можуть убезпечити вас від грипу, кишкових інфекцій, гепатиту A, паразитів та ще багатьох-багатьох хвороб.
Якщо ви раптом забули, як правильно мити руку, то Всесвітня організація охорони здоров'я дає покрокову інструкцію:
  1. Намочіть руки (температура води з точки зору захисту від інфекцій неважлива).
  2. Видавіть мило або використовуйте брускове, щоб намилити руки. До речі, особливої ​​різниці для здоров'я між брусковим і рідким милом немає, але добре б, щоб брускове лежало в мильниці з отворами. Антибактеріальне використовувати не варто: ефективність його не вище звичайного, при цьому, можливо, воно сприяє появі стійких до антибіотиків бактерій. Але, в будь-якому випадку, мило потрібно застосовувати: однією водою ефективно від вірусів і бактерій не позбудешся.
  3. Спіньте мило, потерши долоні одна об одну.
  4. Потріть тильну сторону кожної долоні й між пальцями.
  5. Потріть між пальців, склавши долоні.
  6. Складіть руки в замок і поводите ними так, щоб потерти пальці.
  7. Потріть великі пальці.
  8. Потріть кінчики пальців про другу долоню.
  9. Змийте мило.
  10. Витріть руки (паперовим рушником, або особистим рушником, яке ви міняєте раз в декілька днів) або використовуйте сушарку. Важливо, щоб руки були сухими, інакше на них легко осядуть віруси і бактерії. Якщо ви використовуєте паперовий рушник, закрийте кран з його допомогою.


Немає коментарів:

Дописати коментар